·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·   
HPH Sailplanes
 Domů  ·  PilotShop ·  PilotShop in English ·  Předplatné ·


Přihlásit se
k odběru aktualizací
(v Češtině) ZDE.


Sign up to
Amendment Service
Subscription
(at English) HERE.


Nakoupit v Shopu
Všeobecné obchodní podmínky

Předplatit Databázi letišť

 

     Databáze letišť  DATABÁZE LETIŠŤ - PŘEDPLATNÉ 

Připravili jsme pro vás cenově zvýhodněné předplatné publikace Databáze letišť včetně Databáze letišť PROFI. Ušetříte nejen na ceně výtisku, ale zároveň budete mít zcela zdarma poštovné i balné (jen poštovné při objednávce na dobírku činí 130,- Kč). Tato nabídka platí pro každého, kdo má doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenské republiky (pro ostatní evropské státy tuto nabídku bohužel nenabízíme, je to dáno systémem předplatného a doručováním Českou/Slovenskou poštou).

Je to jednoduché - PŘIHLAŠTE SE ZDE k předplatnému a my vám každý rok v lednu zašleme předvyplněnou složenku a nebo dispozice pro bankovní převod z účtu. Když platbu uhradíte, zašleme vám na začátku letecké sezóny novou aktuální Databázi letišť přímo do vaší schránky. POZOR: složenku vám zašleme pouze pokud jste v posledním roce uhradili předplatné, pokud vynecháte, musíte se zde přihlásit k předplatnému znovu. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na telefonu 222 720 960 nebo 602 420 260, nebo e-mailem: predplatne@aerobaze.cz

=== ZPRÁVA (1/3/2018) ===
PŘEDPLATNÉ na Databázi letišť 2018 bylo uzavřeno
Předplatné Databáze letišť 2018 bylo možné uhradit do 28. února jako každý rok. Nyní si můžete Databázi letišť 2018 objednat na dobírku v našem internetovém obchodě OBJEDNAT ZDE! Nebo si předplatit výtisk Databáze letišť 2019 - níže.

=== ZPRÁVA (7/11/2016) ===
Předplatné KLASICKÉ Databáze letisť 2017 a 2018 pro členy Svazu UL LAA ČR
Na valné hromadě Svazu UL LAA ČR (22/10/2016) bylo odhlasováno pokračování dlouhodobé spolupráce s Databází letišť v letech 2017 a 2018. Všichni členové svazu (s uhrazeným členským a zároveň svazovým příspěvkem v daném roce) mají předplatné KLASICKÉ Databáze letišť automaticky uhrazené ze svých členských příspěvků. Nemusí se o nic starat a novou KLASICKOU Databázi letišť (včetně leteckých map) dostanou přímo do své schránky (distribuci provádí LAA ČR). Zájemci o verzi PROFI si ji mohou výhodně doobjednat v rámnci předplatného (PROFI verze jsou samostatné listy formátu A5 obsahující podrobné informace o všech letištích včetně příletové mapky a plánku letiště - vždy každé letiště na samostatném volném listu děrovaném pro zavěšení do pořadače či nákoleníku). Výhodnou nabídku předplatného (3. varianta) najdou ZDE.

Přihlášení k vašemu existujícímu předpatitelskému účtu
Založení nového předplatitelského účtu
     Zaregistrujte se k předplatnému 

I. Titul:
II. Jméno:
III. Příjmení:

IV. Email:
V. Mobil: zadejte číslo bez mezer v mezinárodním formátu 00420123456789
VI. Telefon: zadejte číslo bez mezer v mezinárodním formátu 00420123456789

VII. Předplatitelské číslo: ... bude vám přiděleno po zaregistrování.

VIII. Ulice:
IX. Město:
X. PSČ: pět číslic bez mezery
XI. Stát:

XII. Firma: (jedná-li se o adresu kanceláře či provozovny)
XIII. DIČ: ve formátu např. CZ48217841

XIV. Způsob úhrady:
XV. Komunikační kanál: lze volit jen pro bankovní převod - složenka vám přijde vždy poštou
XVI. Zahájení předplatného: (první objednaný výtisk Databáze Letišť)

* Tučně označené údaje jsou povinné.
  • POZOR: Ihned po registraci obdržíte email s potvrzením registrace a s dispozicemi k úhradě předplatného. Pokud email neobdržíte, zkontrolujte si prosím složku SPAM a nenajdete-li jej, kontaktujte nás prosím (email: patrik(zavináč)aerobaze(tečka)cz, tel: +420 602 420 260)!
  • předplatné je možné založit pouze pro adresu na území České republiky nebo Slovenské republiky
  • komunikační kanál: e-mail / klasická pošta - volba je možná pouze pro způsob úhrady bankovním převodem - pro složenku se automaticky nastaví klasická pošta
  • objednáváte-li předplatné na firmu můžete zadat název firmy a dič
  • druh objednávané Databáze letišť (klasickou CZ+SK nebo PROFI CZ+SK) určíte tím, jakou uhradíte částku až dostanete složenku nebo výzvu k úhradě
     PODROBNÉ INFORMACE O PŘEDPLATNÉM 

Jak to funguje:
• Výhodného předplatného může využít každý uživatel Databáze letišť s doručovací adresou v České republice a ve Slovenské republice.
• Ušetříte na ceně výtisku, navíc poštovné i balné je pro předplatitele zdarma.
• Je to jednoduché a nezávazné, o nic se nestaráte. Jednou se k předplatnému přihlásíte a my vám pak každý rok v lednu zašleme předvyplněnou složenku a nebo dispozice pro bankovní převod z účtu. Pokud platbu uhradíte, pošleme vám na začátku sezóny novou aktuální Databázi letišť přímo do vaší schránky. Pokud platbu neuhradíte nic se neděje a už vás nebudeme obtěžovat - pokud však budete chtít předplatné obnovit, musíte se zde přihlásit k předplatnému úplně znovu.

Ceník předplatného:
Databáze letišť
1. varianta: KOMPLETNÍ BALÍK LETECKÝCH INFORMACÍ včetně aktualizace na celou sezónu

KOMPLETNÍ Databáze letišť CZ+SK + MAPY
Kompletní balík obsahuje:
+ Klasickou Databázi letišť CZ+SK (kniha s kroužkovou vazbou)
+ Databázi letišť PROFI CZ+SK včetně letní změnové služby (každé letiště na samostatném listu A5)
+ Leteckou navigační mapu VFR 1:500 000 CZ+SK
+ Leteckou plánovací mapu VFR 1:1 000 000 CZ+SK (mapa spodního vzdušného prostoru)
+ Leteckou mapu ICAO CZ 1:500 000 (od LIS ŘLP ČR)
+ pro nové předplatitele kvalitní 4-kroužkový pořadač formátu A5 na volné listy Databáze letišť Profi
Roční předplatné
890,- Kč

pro doručení v rámci České republiky
nebo 38,- Eur
pro doručení v rámci Slovenska

[pokud objednáváte poprvé: zvolte nové roční předplatné 950,- Kč / nebo 40,- Eur - obsahuje navíc 4-kroužkový pořadač]
Databáze letišť 2. varianta: Základní informace v kompaktní formě

Klasická Databáze letišť CZ+SK
Obsahuje:
+ Klasickou Databázi letišť CZ+SK (kniha s kroužkovou vazbou)
+ Leteckou navigační mapu VFR 1:500 000 CZ+SK
+ Leteckou plánovací mapu VFR 1:1 000 000 CZ+SK (mapa spodního vzdušného prostoru)
+ Leteckou mapu ICAO CZ 1:500 000 (od LIS ŘLP ČR)
Roční předplatné
460,- Kč

pro doručení v rámci České republiky
nebo 19,- Eur
pro doručení v rámci Slovenska
Databáze letišť 3. varianta: Speciální nabídka pro členy zájmových organizací

Samostatné listy Databáze letišť PROFI CZ+SK (k dokoupení)
Samostatné listy Databáze letišť PROFI jsou nabízeny hlavně pro členy různých zájmových organizací, kteří odebírají klasickou verzi Databáze letišť včetně map v rámci svého členství (jako například členové Svazu UL Letecké amaterské asociace ČR, Slovenské federácie ultraľahkého lietania - SFUL, Slovenské ligy aviatikov - SLA a podobně). Takto si mohou připlatit Databázi letišť PROFI CZ+SK včetně letní změnové služby.
Roční předplatné
490,- Kč

pro doručení v rámci České republiky
nebo 24,- Eur
pro doručení v rámci Slovenska

[pokud objednáváte poprvé: zvolte nové roční předplatné 550,- Kč / nebo 26,- Eur - obsahuje navíc 4-kroužkový pořadač]
• Ceny jsou uvedeny včetně DPH, poštovného a balného, oproti běžné ceně na dobírku ušetříte cca 195,- Kč - podle verze publikace.
• Ceny pro Slovenskou republiku jsou uvedeny v Eur, kromě přepočtu kurzem Czk/Eur zohledňují především rozdílné poštovné (v rámci Slovenské republiky).
(Běžné ceny v obchodě: Databáze letišť CZ+SK 490,- Kč, Databáze letišť PROFI 990,- Kč. Běžné poštovné na dobírku činí 130,- Kč, u verze Profi je na dobírku účtováno balné 25,- Kč.)

Co vás čeká - postup přihlášení k předplatnému a způsob platby:
• Na stránce www.aerobaze.cz/predplatne se přihlásíte k předplatnému vyplněním základních registračních údajů (vaše jméno, doručovací adresa, telefon a e-mail)
• Vyberete si způsob úhrady předplatného - máte možnost platby klasickou složenkou, kterou vám pošleme již předvyplněnou na vaši doručovací adresu nebo bankovním převodem z účtu.
• Náš systém vám vygeneruje vaše předplatitelské číslo - toto číslo je zároveň variabilním symbolem platby a také jej budete používat pro přihlášení do systému kdyby jste například potřebovali změnit vaší doručovací adresu nebo způsob úhrady
• Ihned po registraci od nás obdržíte dva emaily: 1. potvrzení registrace a 2. dispozice k úhradě. Úhradu můžete provést ihned a my vám připíšeme úhrazenou částku na váš předplatitelský účet. V tom případě vás již nebudeme na začátku ledna vyzývat k úhradě běžným způsobem. Pokud předplatné neuhradíte, vyzveme vás k tomu v lednu stejně jako všechny ostatní předplatitele.
• V první polovině ledna obdržíte dopis se složenkou k úhradě předplatného obsahující také dispozice k úhradě bankovním převodem (dopisy se odesílají hromadně vždy na začátku roku).
• Pokud jste se zaregistrovali na přelomu roku (konec prosince, leden, únor) složenku na úhradu aktualního vydaní Databáze letišť již neobdržíte (již jsou hromadně rozeslány) a mužete úhradu provést na základě emailu s dispozicemi k úhradě. Složenku obdržíte až pro úhradu na příšti rok.
• Aktuální Databáze letišť vychází každý rok na začátku letecké sezony - v březnu/dubnu. Předplatné prosím uhraďte v termínu uvedeném na složence nebo v dispozicích k úhradě.
POZOR: Zcela nejpozdější termín pro úhradu předplatného na daný rok je vždy 28. února (do tohoto dne musí být vaše platba připsána na náš účet)! Pokud uhradíte předplatné po tomto termínu, připíšeme úhradu na váš účet předplatného až na následující rok (obdržíte tedy až výtisk Databáze letišť v dalším roce)!
• Termín pro úhradu předplatného uvedený na složence (a také v emailové výzvě k úhradě) je většinou konec ledna. Je to proto, že připsání úhrady provedené složenkou trvá delší dobu, tak aby vaše úhrada byla včas připsána na váš předplatitelský účet. Pokud složenku neuhradíte, připomeneme vám v polovině února úhradu ještě jedním emailem. Zároveň také potřebujeme před zadáním nové Databáze letišť do tisku vědět, kolik předplatitelů si vybralo jakou variantu Databáze letišť, abychom jich nechali vytisknout dostatek (do tisku zadáváme Databázi letišť běžně na začátku února).
• Všechny vaše údaje, došlé úhrady, daňové doklady za předplatné a ostatní informace o předplatitelském účtu si můžete zkontrolovat na této stránce (www.aerobaze.cz/predplatne) - můžete zde také změnit či opravit vaši doručovací adresu a ostatní údaje (pro přihlášení budete potřebovat vaše číslo předplatitele a PSČ).

• Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, kontaktujte nás na telefonu +420 222 720 960 nebo +420 602 420 260, nebo e-mailem: predplatne@aerobaze.cz

Děkujeme vám za váš zájem o Databázi letišť a za využití našeho předplatného.

 

toto okno nelze přesouvat dolůtoto okno nelze vypnout

Úřady a organizace

Aeroklub ČR
Letecká amat. asociace
Úřad civilního letectví
Počasí
Letecké - CHMI - OLM
METEO ŘLP CZ
Orbifly MetMap
21OWS - 5 day
Analysis Chart
Medard
METAR/TAF
Meteosat CZ (CHMI)
Meteosat EU (Sat24.com)
AFWA
Meteoweb
Radarová data
Ogimet
Letecké informace
AIP ČR on-line
IBS ŘLP ČR
Letecká informační služba
AisView
AUP/UUP
WebBriefing

 

©Copyright Avion® Patrik Sainer 2000-2018
telefon: 222 720 960, e-mail:
Všechna práva vyhrazena. Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem, jejich reprodukce, tisk, přebírání či jakékoliv jiné veřejné šíření bez písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.

Sting flies
·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·